Dziecinów (powiat otwocki) i okolice (i nie tylko...)

Forum o miejscowości Dziecinów i nie tylko


#1 2018-10-19 23:48:50

Z Dziecinowa

Gość

Nie dla nowych terenów pod szklarnie w Dziecinowie!

Włodarzewska zbankrutowała. Kupione przez nią działki mogą być sprzedane. Aby nie pod szklarnie! Ten teren ma potencjał na coś lepszego. Od obwodnicy do okolic Warszówki powinny być fabryki. Należy zaplanować nowy przystanek kolejowy w Dziecinowie (może nawet stację kolejową) w pobliżu DW 801. W Dziecinowie powinien powstać intermodalny terminal przeładunkowy.

Apeluję do władz gminy, aby nie wydawać warunków zabudowy dla nowych szklarni w Dziecinowie! Według mnie pozwolenie na budowę obecnych szklarni w Dziecinowie było błędem. Dziecinów leży przy tranzytowej linii kolejowej i drodze wylotowej z Warszawy. Gmina nie ma korzyści z obecności na jej terenie linii kolejowej o znaczeniu międzynarodowym.

#2 2018-10-20 23:30:22

Z Dziecinowa

Gość

Re: Nie dla nowych terenów pod szklarnie w Dziecinowie!

Sprawa terenów inwestycyjnych w Dziecinowie jest według mnie bardzo ważna. Boję się, że powstaną kolejne szklarnie. Według mnie pozwolenie na budowę już istniejących szklarni było błędem. Tam powinny być fabryki, duża dzielnica przemysłowa do okolic granicy z obrębem Warszówka. Lepiej, aby nie było zbyt dużo powierzchni magazynowych, bo mogą one generować duży ruch ciężarówek. Magazyny prędzej można byłoby zrobić w rejonie Pilawy. Blisko Dziecinowa jest DK 50.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narwancy-team.pun.pl www.zakonswiatla.pun.pl www.liga1on1.pun.pl www.td-zseis.pun.pl www.deathway.pun.pl